0.1 C
Kyiv
21 Січня, 2021
Image default
Суспільство Церква

Папа Франциск: Я щеплюся наступного тижня

Папа Франциск заявив у телевізійному інтерв’ю комерційній італійській станції Canale 5, що наступного тижня він буде щеплений проти коронавірусу. Він назвав вакцину “етичною” та необхідною. Він назвав відмову від неї “суїцидальним негативізмом”.
В інтерв’ю, яке повністю транслюватиметься у неділю та частково розповсюдилося напередодні, Папа сказав: «Я вважаю, що з етичної точки зору кожному слід робити щеплення, це є етичним варіантом, оскільки на кону – здоров’я, життя, а також життя інших».

Він заявив, що наступного тижня сам зробить щеплення. Раніше Ватикан оголосив, що кампанія вакцинації розпочнеться там у середині січня.
“Ми почнемо щеплення тут”, “Я записався, це потрібно зробити”, – сказав Францішек.
Потім він додав: “Я пам’ятаю, коли я був дитиною, стався криза поліомієліту, і багато дітей були паралізовані ним і відчайдушно бажали зробити щеплення”.

“Багато матерів були у відчаї. Ми виросли в тіні вакцин, кору, інших хвороб, вакцинували дітей. Я не знаю, чому хтось каже, що вакцина небезпечна. не прийняти? ” – зауважив Папа.
Він також оцінив: “Існує суїцидальний негативізм, який я не можу пояснити. Тому що сьогодні ми повинні приймати вакцину”.

Related posts

Предстоятелі УГКЦ та ПЦУ спільно помолилися панахиду за жертв Голодомору

adminvini

Ватикан: немає релігійного діалогу без визнання людської гідності

adminvini

Глава УГКЦ до Дня пам’яті жертв Голодомору: «Українці мають особливу місію – сказати собі і світові: ніколи більше!»

adminvini