5.6 C
Kyiv
26 Січня, 2021
Image default
Суспільство

COVID-19 може навчити єдності: францисканський опікун святих місць у Святій Землі

Поширення пандемії коронавірусу по всьому світу може допомогти відкинути егоїзм і виявити цінність єдності. Цю надію висловив Кустош францисканців у Святій Землі о. Франческо Паттон.

“Для вірусу неважливо, ми праві чи ліві, араби чи євреї, чи ми іноземні іммігранти, євреї, мусульмани чи християни, чи іноземні гастарбайтери; він не дивиться на те, віруємо ми чи не віримо, наголосив опікун католицьких святих місць у статті в The Times of Israel.

Минуле вчить нас, що навіть у кризові часи діалог та співпраця можуть призвести до братерства між віруючими різних релігій. Замість того, щоб сперечатися про те, хто відповідальний за поширення вірусу в країні, необхідна єдність, партнерство, взаємодопомога та підтримка, сказав італійський францисканець. Він стверджував, що пандемію можна перемогти лише об’єднаними силами в окремих країнах та між народами.

Отець Паттон зазначив, що COVID-19 приніс із собою багато нещасть і викликів, включаючи “протистояння всередині нас, між різними групами, віруваннями і навіть нашим розумінням життя”. У той же час видима участь багатьох простих людей показує, що означає любити та жити у ставленні до відданості іншим; ці люди зрозуміли, що “ніхто не врятується від себе”.

У цьому контексті чернець вказав на 800-річну францисканську традицію виявляти братерство та солідарність у догляді за хворими в Єрусалимі для людей усіх релігій. Деякі францисканці вивчали медицину та сестринські послуги, щоб зцілювати хворих за потреби та безкоштовно. “З появою сучасної медицини випадків стає все менше, але вони залишаються важливим символом альтруїзму та єдності на Близькому Сході”, – сказав отець Паттон.

Related posts

Папа Франциск: Я щеплюся наступного тижня

adminvini

Глава УГКЦ до Дня пам’яті жертв Голодомору: «Українці мають особливу місію – сказати собі і світові: ніколи більше!»

adminvini

Предстоятелі УГКЦ та ПЦУ спільно помолилися панахиду за жертв Голодомору

adminvini